Secure Forms(Güvenli Formlar)

Güvenli Formlar , yöneticilerin son kullanıcıların bilgi göndermesi ve isteğe bağlı olarak kuruluşunuza dosya yüklemesi için özel formlar oluşturmalarını sağlar. Bir kullanıcı bir güvenli form gönderdiğinde, sağladığı bilgiler ve dosyalar, bilgileri bir veritabanına yerleştirebilen, dosyaları çeviren, e-posta bildirimleri gönderen ve diğer işlemler yapan GoAnywhere'in otomatikleştirilmiş iş akışları tarafından işlenir. Oluşturulan iş akışları, kullanıcıların indirmesi için dosyaları Secure Form'a da gönderebilir.

Güvenli Formlar, son kullanıcıların özel formları bir veya daha fazla giriş değeriyle doldurmasına ve isteğe bağlı olarak GoAnywhere'teki HTTPS Web İstemcisi aracılığıyla dosya yüklemesine veya özel olarak oluşturulmuş uygulamalarınızdan SOAP veya REST istekleri yaparak form göndermesine olanak tanır. Bir form gönderildiğinde, gönderilen değerleri ve dosyaları otomatik olarak işlemek için GoAnywhere içindeki bir Proje yürütülür.

GoAnywhere yöneticileri, bir form gönderirken son kullanıcıların sağladığı verileri kontrol etmek için yapılandırılabilir giriş alanları, özel etiketler ve dosya yükleme bileşenleri içeren bir veya daha fazla Güvenli Form tanımlayabilir. Proje Güvenli Formu işlediğinde, kullanıcıya özel bir mesaj ve bir veya daha fazla çıktı dosyası döndürebilir.

Bir Güvenli Form, formu doldurmak için Web İstemcisi aracılığıyla giriş yapmaları gereken bir veya daha fazla Web Kullanıcısı için yetkilendirilebilir. İsteğe bağlı olarak, Güvenli Bir Form, kayıtlı olmayan kullanıcıların da forma ortak bir URL üzerinden erişmesine izin verecek şekilde yapılandırılabilir.

Secure Forms Özellikleri

  • Kullanıcıları doğrulamak veya herkese açık hale getirmek için özel formlar sağlayın.
  • Projeleri kullanarak Güvenli Form giriş verilerini otomatik olarak işleyin ve isteğe bağlı olarak kullanıcıların indirmesi için dosyalar sağlayın.
  • Güvenli Formlar gönderildiğinde kullanıcılara sunulan mesajları özelleştirin
  • Dosyaları otomatik olarak AES-256 bit şifreleme ile güvence altına almak için forma sürükleyip bırakın.
  • Yüklenmesine izin verilen dosya türlerini, dosya boyutu sınırlarını ve maksimum dosya sayısını yapılandırın.
  • Daha sonraki bir tarihte düzenleyebilmek için form taslaklarını kaydedin.
  • Güvenli Form gönderim geçmişini görüntüleyin. (örneğin, form tamamlandığında, formu dolduran kullanıcı, kullanıcının yanıtları vb.)
  • Diğer uygulamalardan form göndermenize izin vermek için SOAP ve RESTful Web Hizmeti API'lerini destekler.
TOP